99probleMS

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

logo

ДОПОМАГАЄМО ЛЮДЯМ,
ЯКІ ХВОРІЮТЬ НА РОЗСІЯНИЙ
(МНОЖИННИЙ) СКЛЕРОЗ

  • важкохворим пацієнтам з інвалідністю через РС, які опинилися у скрутному матеріальному становищі;
  • новим пацієнтам, які нещодавно дізналися про діагноз, включаючи дітей з діагнозом та їх батькам (надаємо психологічну допомогу за необхідності).
ЗВІТ 2023
🎗️БФ 99 ПРОБЛЕМС — допомагаємо людям, які хворіють на розсіяний склероз та ЗСУ. Звіт за 3-й рік.

25 листопада 2023 року нам виповнилось 3 роки. Святкування не на часі, як і минулого року, тому ми просто згадаємо основні моменти третього року діяльності.

Благодійний фонд 99 ПРОБЛЕМС існує завдяки і під керівництвом людей з інвалідністю через РС. Фонд зареєстрований і діє у відповідності до законодавства України. З моменту реєстрації і донині ми маємо статус неприбуткової організації. Свою неприбутковість ми підтверджуємо регулярною фінансовою звітністю до податкових органів.

Протягом цього року ми робили:

➡️ Офіційні звернення до Міністерства охорони здоров’я України, міжнародних фармацевтичних компаній та різних медичних установ України.

Ми підготували та направили десятки запитів до державних органів та міжнародних фармацевтичних компаній стосовно поточної ситуації у забезпеченні ліками хворих на розсіяний склероз, надання гуманітарної допомоги, була подана інформацірмація про потребу у різних медичних препаратах для лікування РС. Також ми звертались із запитами стосовно конкретних пацієнтів з проханнями надати їм безкоштовні державні ліки.

➡️ Консультативна діяльність стосовно різних питань, пов’язаних з РС.

Ми надали сотні консультацій з медичних та організаційних питань, пов’язаних з РС. Так, ми не лікарі, щоразу наголошуємо на цьому. Але у нас є багатий власний досвід, розуміння проблематики хвороби та контакти «потрібних» людей. Також ми є участниками Пацієнти України і беремо участь в їх проектах та спираємось на їх підтримку у питаннях забезпечення ліками людей з РС.

➡️ Надання ролаторів та колісних крісел людям з РС.

Протягом літа 2023 року ми проводили ініціативу з безкоштовного забезпечення ролаторами та колісними кріслами людей з інвалідністю через РС. Але з осені ця ініціатива стала безстроковою і, відповідно, триває і зараз. Якщо у вас є потреба у засобі реабілітації, який ви не змогли отримати безкоштовно від держави, то напишіть нам: dopomoga99@gmail.com

А для подання заявки на ролатор або колісне крісло перейдіть за посиланням:
https://docs.google.com/forms…

➡️ Партнерські відносини з Nova Poshta Humanitarian.

Ми стали партнерами Нової Пошти гуманітарна цього року. Дякуємо за постійну підтримку у транспортному забезпеченні та доставці гуманітарних вантажів для людей, які мають інвалідність через розсіяний склероз та для наших Захисників.

➡️ Партнерські відносини з Facebook групою Життя з РС.

Для більш ефективної допомоги людям з РС ми об’єднали наші зусилля і стали партнерами з Facebook групою Життя з РС. А це значить, що більше людей з РС зможуть отримати різнопланову допомогу. Адже спільна мета нашої діяльності — це покращення рівня життя людей з РС.

➡️ Реальні люди з РС. Сюжети про життя реальних людей з розсіяним склерозом.

На початку 2022 року ми запустили проєкт «Реальні люди з РС», покликаний розповісти історії хвороби реальних людей і поділитись їхнім життєвими лайфхаками. На жаль, вийшло лише два випуски, бо почалась навала #сучоїгрьобаноїрусні. І от нарешті, ми виклали третій випуск цього проєкту з незрівняною і чарівною Olha Zasteba.

➡️ Фінансова допомога людям з РС.

Незважаючи на те, що цього року не оголошувались «Кола допомоги», фонд постійно відповідає та фінансово допомагає за запитами людей з інвалідністю через РС.

Загалом за цей рік, ми допомогли по 303 заявкам на загальну суму понад 320000 грн.

➡️ Участь у волонтерських проектах для допомоги ЗСУ.

Наш фонд постійно бере участь у волонтерських ініціативах, направлених на допомогу ЗСУ, у різних фінансових зборах та у організаторських питаннях.

Ми робимо це зараз і будемо робити до поки це буде необхідно та можливо. І закликаємо до цього усіх!

❤️ Наша безмежна вдячність.

Дякуємо нашим благодійникам, адже без вашої постійної підтримки, фінансова допомога людям з інвалідністю через РС була б неможлива.

Дякуємо нашому головному благодійнику, пречудовим і смачнющим Василеві пироги за супер вагомі благодійні внески! До речі, 25 листопада у них також День народження! А цього року ще і день відкриття закладу у Львові. З чим їх і вітаємо!

Дякуємо Olena Konoval за постійну юридичну підтримку та допомогу у підготовці та направлені запитів.

Підписуйтесь на нашу Facebook сторінку та на нашу YouTube сторінку https://youtube.com/@99probleMS_ua та будьте в курсі усіх подій, пов’язаних з РС в Україні.

Звіт за 2-й рік:
https://m.facebook.com/story…

Звіт за 1-й рік:
https://m.facebook.com/story…

🇺🇦 Борітеся — поборете! Хай вам Бог допомагає!

Середа. Пиріжок. Кулагін.
БФ 99 ПРОБЛЕМС

Ваша допомога змінює життя людей, хворих на розсіяний склероз.
Допомогти людям з РС
Ви можете зараз.